Jsme Prodejna Jablek. Na trhu s mobilními telefony se pohybujeme již 4 roky a stále nás to baví :-) Během těch několika let působení jsme navázali kontakty se spolehlivými partnery a proto Vám můžeme dovážet kvalitní telefony. Nejčastější zeme původu zboží je UK, USA či Japonsko. 

1) Je nabízené zboží nové?

Na eshopu máme uvedeny 2 sekce s rozdílnou nabídkou. Sekce nové telefony zobrazuje jen nové, nerozbalené, originálně zabalené, originální zboží. Sekce zánovní zobrazuje telefony, které jsou použité, avšak zcela funkční, odblokované pro české operátory a důsledně otestované. 

2) Je na zboží záruka?

Veškeré použité přístroje jsou nabízeny s roční zárukou. 

3) Proč nemám na faktuře rozepsané DPH?

Některé použité produkty jsou nabízeny v režimu VAT Margin na základě zvláštního režimu §90 Zákona o DPH. Dle tohoto paragrafu je zboží v ražimu se sazbou 0% DPH. Jestliže nakupujete na firmu a máte zájem o uplatnění vrácení DPH, informujte se dopředu zda Vámi vybraný telefony spadá do režimu VAT Margin a nebo standartního. Záruka je platná bez ohledu na režim DPH. 

V případě, že nakupujete nové zboží a nebo zboží ve standartním DPH režimu, je možné uplatňovat nárok na vrácení DPH. Naše firma je plátce DPH. 

4) Chci si koupit zboží na splátky jak mám postupovat?

Nákup na splátky neumožňujeme.